Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
1:2:3 czyli x, 2x i 3x, no to pole to bedzie 2 boki o wym. x*2x, 2 boki o wym. x*3X i 2 o wym. 2x*3x czyli4x 2 + 6x 2 + 12x 2 =88 22x2=88 x2=4 wiec x=2 czyli mialo byc 1:2:3 no to 2,4,6 a suma 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie sa arkusze? wszedzie tylko odp a arkuszy brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi sie ze tu sa niektóre zadania żle rozwiązane;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w tym zadaniu z suma kątów 540 to tak kręciłam, że chyba kombinatoryka mi wyszła ^^ a i tak zdecydowałam się na strzał... zły strzał xd a takie proste było.....zawsze kombinuje przy najprostszych zadaniach :/ w zad z obw wyszło mi 40...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 :D:D nie wierze dobrze zaznaczylam ^^ szok A zadanie z tym wspólczynnikiem kierunkowym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chce widzieć arkusz.. I jakie mają być odp w zadaniach zamkniętych od 21-25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulala napisał:
12 :D:D nie wierze dobrze zaznaczylam ^^ szok A zadanie z tym wspólczynnikiem kierunkowym??
po przekształceniu wzoru wyszło mi 2... dobrze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ashiya napisał:
po przekształceniu wzoru wyszło mi 2... dobrze??
mnie rownież 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ashiya napisał:
po przekształceniu wzoru wyszło mi 2... dobrze??
Odp ma być ta sama liczba która stała przed x, czyli współczynnik a=a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze wspolczynnikiem nie pamietam dokladnie ale chyba bylo 4x+2y+1=0 trzeba bylo przeksztalcic -2y=4x+1 2y=-4x-1 y=-2x-1/2 no i z tej postaci dopiero widac ale nie wiem czy mam dobre liczby bo nie pamietam, z tego co napisalam wspolczynnik kierunkowy bylby -2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no chyba jednak bylo 4x-2y+1=0 w kazdym razie odpowiedz 2 chcialam tylko pokazac jak zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M. napisał:
ze wspolczynnikiem nie pamietam dokladnie ale chyba bylo 4x+2y+1=0 trzeba bylo przeksztalcic -2y=4x+1 2y=-4x-1 y=-2x-1/2 no i z tej postaci dopiero widac ale nie wiem czy mam dobre liczby bo nie pamietam, z tego co napisalam wspolczynnik kierunkowy bylby -2
4x-2y+1=0 -2y=-4x-1 y=2x+1/2 a=2 ^__^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak przeciez poprawilam sie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i zadanie z cos=1/3 i sin(kwadrat)alfa trzeba bylo to dodac chyba co wam wyszlo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba przestane to czytać, bo się załamie tymi odpowiedziami ;p Dlaczego Wy tam coś obliczałyście? Tam trzeba było podać współczynnik kierunkowy równoległej prostej do tej co tam była podana tak? To po co to obliczać, skoro proste rownolegle maja ten sam wspolczyynnik kierukowy... czyli 4? Chyba, że coś źle tam przeczytałam... O, tez mi wyszło 12. Uff ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulala napisał:
a i zadanie z cos=1/3 i sin(kwadrat)alfa trzeba bylo to dodac chyba co wam wyszlo???
wieksze od zera chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulala napisał:
a i zadanie z cos=1/3 i sin(kwadrat)alfa trzeba bylo to dodac chyba co wam wyszlo???
większe od 1... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M. napisał:
wieksze od zera chyba
ja chyba zaznaczylam wieksze od 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulala napisał:
a i zadanie z cos=1/3 i sin(kwadrat)alfa trzeba bylo to dodac chyba co wam wyszlo???
A jakie tam były możliwe odpowiedzi, bo nie pamiętam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a, już pamiętam. Mi też wyszło większe od 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...